Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Stand up pouches z kranem

Worki stand up pouches przeznaczone do żywności płynnej tzw "nigdy nie otwarte opakowanie"

Efekt papieru "paper touch"

Efekt paper touch nadaje folii wrażenie dotykowe podobne do papieru przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet folii takich jak barierowość na gazy i parę wodną, wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi produktów, możliwość pakowania w MAP. Opakowania z efektem paper touch jest przyjemne dla konsumenta i wpływa na postrzeganie produktu jako bardziej luksusowy.

Folia z papierem

Laminacja strefowa folii z papierem. Opakowanie charakteryzuje się barierowością folii oraz estetyką i naturalnością papieru. Nadaje nieprzemysłowego waloru pakowanego produktu.

Doypack z nadrukiem w technologii HD

To wariacja worka, która dzięki konstrukcji sztywnych zgrzewów i fałdzie dolnej tworzy wygodne i uniwersalne opakowanie, które można wyeksponować. Opakowania nadają się do pakowania ręcznego lub mechanicznego. Doypacki dostępne są w wersji ze struną lub bez, w różnych kolorach, grubościach i strukturach, a także z wysokiej jakości nadrukiem HD.

Folia nakrywkowa z nadrukiem

Folia o strukturze średnio i wysokobarierowej z bardzo dobrymi właściwościami zgrzewalnymi. Uwzględniając potrzeby klienta stosujemy dodatki funkcjonalne w postaci antyfogu, łatwego otwierania, hot tacku, lub efektu paper/soft touch.

Etykiety czyste lub z nadrukiem

Produkujemy etykiety ozdobne, foliowe, a także do nadruku termotransferowego. Umieszczone są na roli lub sztancowane (wycięte). Zabezpieczone mogą być folią lub powlekane lakierem. Proponujemy również nowoczesny projekt i nadruk.

Osłonki do wędlin i serów z nadrukiem

Bardzo wytrzymałe na przebicie wielowarstwowe osłonki do wędlin i serów z atrakcyjnym nadrukiem HD. Świadczymy usługę dostawy opakowania kompleksowo - od doradztwa i produkcji odpowiedniej osłonki , wykonanie projektu i indywidualnego nadruku, marszczenie przez dostawę do klienta bezpiecznego opakowania.

Folie przyjazne środowisku

Folie recyklingowalne. Dział badań i rozwoju naszej firmy nieustannie pracuje nad innowacyjnymi technologiami pozwalającymi stworzyć folie przyjazne środowisku. Nasze działania skupiają się wokół:
- możliwości recyklingu folii
- redukcji wagi opakowania
- redukcji negatywnego wpływu na środowisko
- redukcji odpadu produkcyjnego
- zmniejszenie śladu węglowego
o paku zdjęcie produktu w opakowaniu

PAK Toruń - Producent i drukarnia barierowych folii spożywczych i osłonek wielowarstwowych.

Firma PAK Sp. z o.o. to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam na świadczenie usług drukarskich na najwyższym poziomie. Poprzez poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym doskonaląc jakość produktu finalnego. Firma zatrudnia 190 osób, w tym zdecydowana większość to osoby związane z produkcją. czytaj więcej

Aktualności i bieżące wydarzenia
Sprawdź co u nas słychać i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

Rekrutujemy: laborant_ka – praktyka

PAK Sp. z o.o. to nowoczesna firma rodzinna w 100% polskiego kapitału, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych…

           

PAK na Kongresie MEATing 2021

W dniach 7 – 8. września 2021 w Ożarowie Mazowieckim odbywał się Kongres MEATing 2021.  …

           

Audyt i Certyfikat BRC
2021

Z dumą informujemy, że w dniach 22 – 23.06.2021 w naszej firmie został przeprowadzony audyt certyfikujący na zgodność z wymaganiami…

           

Zobacz wszystkie aktualności
Branże które zaopatrujemy
Nasze produkty kierujemy do klientów z wszelkich branż od mięsnych począwszy,
przez mleczarskie, rybne, warzywne i na piekarniczych kończąc.
Najczęściej zadawane pytania
Odpowiadamy na najczęsciej zadawne Nam pytania.
Zapoznaj się z nimi, gdyż rozwieją one Twoje wątpliwości