Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Efekt papieru "paper touch"

Efekt paper touch nadaje folii wrażenie dotykowe podobne do papieru przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet folii takich jak barierowość na gazy i parę wodną, wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi produktów, możliwość pakowania w MAP. Opakowania z efektem paper touch jest przyjemne dla konsumenta i wpływa na postrzeganie produktu jako bardziej luksusowy.

Bag-in-box

Worki bag-in-box przeznaczone do soków, produktów nabiałowych, kosmetyków, chemii gospodarczej.

Folia z papierem

Laminacja strefowa folii z papierem. Opakowanie charakteryzuje się barierowością folii oraz estetyką i naturalnością papieru. Nadaje nieprzemysłowego waloru pakowanego produktu.

Doypack z nadrukiem w technologii HD

To wariacja worka, która dzięki konstrukcji sztywnych zgrzewów i fałdzie dolnej tworzy wygodne i uniwersalne opakowanie, które można wyeksponować. Opakowania nadają się do pakowania ręcznego lub mechanicznego. Doypacki dostępne są w wersji ze struną lub bez, w różnych kolorach, grubościach i strukturach, a także z wysokiej jakości nadrukiem HD.

Folia nakrywkowa z nadrukiem

Folia o strukturze średnio i wysokobarierowej z bardzo dobrymi właściwościami zgrzewalnymi. Uwzględniając potrzeby klienta stosujemy dodatki funkcjonalne w postaci antyfogu, łatwego otwierania, hot tacku, lub efektu paper/soft touch.

Etykiety czyste lub z nadrukiem

Produkujemy etykiety ozdobne, foliowe, a także do nadruku termotransferowego. Umieszczone są na roli lub sztancowane (wycięte). Zabezpieczone mogą być folią lub powlekane lakierem. Proponujemy również nowoczesny projekt i nadruk.

Osłonki do wędlin i serów z nadrukiem

Bardzo wytrzymałe na przebicie wielowarstwowe osłonki do wędlin i serów z atrakcyjnym nadrukiem HD. Świadczymy usługę dostawy opakowania kompleksowo - od doradztwa i produkcji odpowiedniej osłonki , wykonanie projektu i indywidualnego nadruku, marszczenie przez dostawę do klienta bezpiecznego opakowania.

Folie przyjazne środowisku

Folie recyklingowalne. Dział badań i rozwoju naszej firmy nieustannie pracuje nad innowacyjnymi technologiami pozwalającymi stworzyć folie przyjazne środowisku. Nasze działania skupiają się wokół:
- możliwości recyklingu folii
- redukcji wagi opakowania
- redukcji negatywnego wpływu na środowisko
- redukcji odpadu produkcyjnego
- zmniejszenie śladu węglowego
o paku zdjęcie produktu w opakowaniu

PAK Toruń - Producent i drukarnia barierowych folii spożywczych i osłonek wielowarstwowych.

Firma PAK Sp. z o.o. to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam na świadczenie usług drukarskich na najwyższym poziomie. Poprzez poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym doskonaląc jakość produktu finalnego. Firma zatrudnia 190 osób, w tym zdecydowana większość to osoby związane z produkcją. czytaj więcej

Aktualności i bieżące wydarzenia
Sprawdź co u nas słychać i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

Projekt dofinansowany z państwowych funduszy celowych

    Firma Handlowo Produkcyjna PAK Sp. z o.o. realizuje Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez…

           

Nabór ofert

Firma Handlowo Produkcyjna PAK Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach…

           

Projekty Dofinansowane z Funduszy Europejskich

Polskie Mosty Technologiczne           Firma Handlowo Produkcyjna PAK Sp. z o.o. realizuje Projekt…

           

Zobacz wszystkie aktualności
Branże które zaopatrujemy
Nasze produkty kierujemy do klientów z wszelkich branż od mięsnych począwszy,
przez mleczarskie, rybne, warzywne i na piekarniczych kończąc.
Najczęściej zadawane pytania
Odpowiadamy na najczęsciej zadawne Nam pytania.
Zapoznaj się z nimi, gdyż rozwieją one Twoje wątpliwości