Skontaktuj się z nami:
tel: 607 855 059

Opakowania dla branży rybnej

Odpowiadając na potrzeby szybko rozwijającej się branży rybnej, portfolio firmy PAK sp. z o.o. tworzy szeroka gama rozwiązań do pakowania i oznakowania produktów z ryb i owoców morza. Bez względu na to, czy producent oferuje ryby świeże, wędzone, mrożone czy przetworzone, jego wyroby będą wyglądały zawsze świeżo i apetycznie.

Linia produktowa

 

F.H.P PAK sp. z o.o. tworzy dla swoich klientów projekty i opakowania dla całej linii produktowej. Naszą zaletą jest to, że w ramach jednej firmy wykonujemy wysokiej jakości, specjalistyczne opakowania, dla całej gamy produktów. Produkujemy i drukujemy: folie do maszyn pakujących, worki próżniowe, reklamówki, owijki do palet, papiery pakowe, osłonki, etykiety: termiczne, ozdobne, foliowe oraz metki cenowe.


Produkty szczególnie polecane dla branży rybnej:

 

Folie do pakowania na maszynach rolowych Górne (bezbarwne lub z nadrukiem flekso do 8 kolorów) PAPE, BOPA/PE, BOPA/PE z EVOH, PET/PE, PET/PE z EVOH, PET/PETmet/PE, BOPP/PE, BOPP/PE z EVOH, BOPA/CPP, PET/CPP, PET PVDC/PE, PET PVDC/CPP
Dolne (bezbarwne lub w kolorze) PAPE i APET/PE
Worki do pakowania próżniowego Wykonane z folii PAPE lub laminatu Extrapak AM, Extrapak ET. Worki bezbarwne, w kolorze, ze złotym podkładem, z nadrukiem nawierzchniowym lub międzywarstwowym w najwyższej jakości druku flekso do 8 kolorów.
Etykiety samoprzylepne •    termiczne, do termo- transferu lub ozdobne
•    na roli lub sztancowane
Osłonki 5-warstwowe osłonki barierowe typu SUPER-PAK, (idealne do pakowania min. past rybnych i masła łososiowego), w szerokiej gamie kolorystycznej, z nadrukiem flekso do 10 kolorów.

Atest

Wszystkie nasze produkty dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

 


Nadruk

 

Oferujemy nadruk nawierzchniowy i międzywarstwowy do 10 kolorów w najwyższej jakości druku flekso.


Przemysł Rybny

Opakowania dla branży rybnej - pobierz

 

Powrót

Szybki kontakt

Napisz do nas wiadomość, zadzwoń albo znajdź nas na mapie.
telefon i fax kontaktowy
TEL: +48 56 65 71 110
FAX: +48 56 65 71 100
mail kontaktowy
ADRES E-MAIL:
info@pak.torun.pl