Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Druk etykiet w naszej firmie

Produkcją etykiet zajmujemy się ponad 25 lat. Nieustannie kształcimy się w tym zakresie i  wdrażamy najnowsze technologie. Oferujemy pełen zakres usług: od przygotowania projektu graficznego, po druk, konfekcję i transport.

Na jakich materiałach drukujemy nasze etykiety?

Do produkcji używamy przede wszystkim papieru i folii. Oferujemy różne rodzaje papieru w standardzie FSC® C144705 oraz folie PET, PP-polipropylenowe i PE-polietylenowe w dwóch wariantach bezbarwne i perlisto-białe. Każdą rolkę nawijamy na kartonową gilzę, do wyboru różne średnice gilz.

Kształty i kolory etykiet samoprzylepnych

Nasza drukarnia posiada szeroki wybór wykrojników i aplikacji klejowych. Możliwy druk na folii i papierze do 9 kolorów. Swoje projekty mogą Państwo wzbogacić o dodatkowe opcje, takie jak: lakier (efekt połysku lub matu), laminacja, metalizacja (srebrzenie / złocenie) na zimno. Wykonujemy poddruk do 2 kolorów również z częściową dezaktywacją kleju.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Etykiety foliowe samoprzylepne (PP/PE)

– owijki / banderole

 

Etykiety papierowe

– ozdobne – wielostronicowe    

– laminowane

– metalizowane (srebrzone / złocone)

– typu peel-off dwustronne

– termiczne (do zadruku wagami np. bi-zebra, zebra)

 

Etykieta specjalna

owijki / banderole np. na foliach metalizowanych, na nanofoliach

Jak wygląda proces zamówienia?

Na początku prosimy o kontakt z działem zamówień. W późniejszych etapach nasi handlowcy przygotują dla Państwa spersonalizowaną ofertę. W przypadku braku projektu graficznego nasze studio graficzne PAK przygotowuje projekt. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio na Pintereście. Więcej informacji w zakładce Kontakt.

 

Etykieta ozdobna no label look z efektem holograficznym.

Powrót