Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Osłonki specjalne

OSŁONKI SPECJALNE TYPU „JELITO PROSTE”

Osłonki o specjalnych kształtach otrzymuje się w wyniku specjalnej obróbki.
Tak wyprodukowane osłonki ze względu na podobieństwo i specyfikę zastosowania nazwano jelitem prostym. Dla tego asortymentu zarezerwowano żółty kolor transparentny. Zakres kalibrów od ø 40 do ø 55.
Istnieje możliwość wykonania nadruku techniką UV.
Jelito proste jest zalecane do produkcji pasztetowych i wątrobianek.

OSŁONKI WIANKOWE typu „WIANEK”

Osłonki wiankowe produkowane ze specjalnej odmiany osłonek barierowych SUPER-PAK poddanej procesowi wiankowania. W ten sposób wyprodukowane osłonki posiadają wyjątkowy kształt i efektowne walory estetyczne.

Pełna gama kolorów daje szerokie możliwości zastosowania tych osłonek w przetwórstwie mięsnym. Zakres kalibrów od ø 32 do ø 50.

Oferowane w formie marszczonej i na roli.

OSŁONKI WIANKOWE typu „KĄTNICA”

Osłonki wiankowe w większym zakresie kalibrów produkowane ze specjalnej odmiany osłonek barierowych SUPER-PAK poddanej procesowi wiankowania. W ten sposób wyprodukowane osłonki uzyskują kształt podobny do kątnicy wołowej stąd nazwa tej wersji osłonki.

Pełna gama kolorów daje szerokie możliwości zastosowania tych osłonek w przetwórstwie mięsnym. Zakres kalibrów od ø 85 do ø 95.


Nadruki na osłonkach techniką UV flexo. Oferowane w formie marszczonej i na roli.

OSŁONKI DO STERYLIZACJI „ST”

Osłonka SUPER-PAK wyprodukowana z przeznaczeniem szczególnie dla rynku karm dla zwierząt, posiada szczególne parametry wytrzymałości na wysokie temperatury, które pozwalają na przedłużenie terminu przydatności do spożycia w drodze obróbki termicznej za pomocą sterylizacji.


Osłonki te oferowane są z zastosowaniem nadruków UV flexo do 10 kolorów.

Powrót