Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Przemysł rybny

OPAKOWANIA DLA BRANŻY RYBNEJ

Odpowiadając na potrzeby szybko rozwijającej się branży rybnej, portfolio firmy PAK sp. z o.o. tworzy szeroka gama rozwiązań do pakowania i oznakowania produktów z ryb i owoców morza. Bez względu na to, czy producent oferuje ryby świeże, wędzone, mrożone czy przetworzone, jego wyroby będą wyglądały zawsze świeżo i apetycznie.

LINIA PRODUKTOWA

F.H.P PAK sp. z o.o. tworzy dla swoich klientów projekty i opakowania dla całej linii produktowej. Naszą zaletą jest to, że w ramach jednej firmy wykonujemy wysokiej jakości, specjalistyczne opakowania, dla całej gamy produktów. Produkujemy i drukujemy: folie do maszyn pakujących, worki próżniowe, reklamówki, owijki do palet, papiery pakowe, osłonki, etykiety: termiczne, ozdobne, foliowe oraz metki cenowe.

PRODUKTY SZCZEGÓLNIE POLECANE DLA BRANŻY RYBNEJ:

Folie do pakowania na maszynach rolowychGórne (bezbarwne lub z nadrukiem flekso do 8 kolorów) PAPE, BOPA/PE, BOPA/PE z EVOH, PET/PE, PET/PE z EVOH, PET/PETmet/PE, BOPP/PE, BOPP/PE z EVOH, BOPA/CPP, PET/CPP, PET PVDC/PE, PET PVDC/CPP
Dolne (bezbarwne lub w kolorze) PAPE i APET/PE
Worki do pakowania próżniowegoWykonane z folii PAPE lub laminatu Extrapak AM, Extrapak ET. Worki bezbarwne, w kolorze, ze złotym podkładem, z nadrukiem nawierzchniowym lub międzywarstwowym w najwyższej jakości druku flekso do 8 kolorów.
Etykiety samoprzylepne•    termiczne, do termo- transferu lub ozdobne
•    na roli lub sztancowane
Osłonki5-warstwowe osłonki barierowe typu SUPER-PAK, (idealne do pakowania min. past rybnych i masła łososiowego), w szerokiej gamie kolorystycznej, z nadrukiem flekso do 10 kolorów.

ATEST

Wszystkie nasze produkty dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

NADRUK

Oferujemy nadruk nawierzchniowy i międzywarstwowy do 10 kolorów w najwyższej jakości druku flekso.

PRZEMYSŁ RYBNY

Opakowania dla branży rybnej – pobierz

Powrót