Skontaktuj się z nami:
tel: 607 855 059

O Firmie

Firma PAK Sp. z o.o. to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam na świadczenie usług drukarskich na najwyższym poziomie. Poprzez poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym doskonaląc jakość produktu finalnego. Firma zatrudnia 190 osób, w tym zdecydowana większość to osoby związane z produkcją. Załogę firmy stanowi stabilna, wykwalifikowana, świadoma i nastawiona na ciągły rozwój swoich umiejętności kadra. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i wysoka jakość świadczonych usług spowodowały zainteresowanie nasza ofertą klientów w kraju i za granicą. Szeroki wachlarz towarów i usług pozwoliły nam na dotarcie do odbiorców z branży : mięsnej, piekarniczej, rybnej, mleczarskiej i gastronomicznej.

Oferujemy nadruki na foliach, workach, papierachosłonkach oraz etykietach począwszy od wykonania projektu, poprzez przygotowanie druku, wykonanie gotowego produktu, aż po terminową dostawę.

Nadrzędnymi celami firmy jest zwiększanie zasięgu działalności, pozyskiwanie nowych klientów, podnoszenie poziomu technicznego wytwarzanych opakowań, wzrost wydajności procesów produkcyjnych, stała analiza rynku surowców i materiałów używanych do produkcji oraz satysfakcja i zadowolenie klientów.

 

 

Siedziba


siedziba firmy
Siedziba firmy na ul. Chrobrego 117, Toruń

 

Wizja

Firma PAK Sp. z o.o. postrzegana jest przez swoich kontrahentów jako elastyczny, niezawodny i otwarty na nowe potrzeby partner handlowy. 

Misja firmy

 

  • Dostarczać swoim klientom bezpieczny i w 100% powtarzalny produkt! 
  • Być najszybszym i najbardziej elastycznym dostawcą na rynku opakowaniowym!
  • Działać na zasadach partnerskich z odbiorcami i dostawcami!

 

Logistyka

 

logistyka

 

Jednym z naszych mocnych atutów  jest sprawnie funkcjonujący i elastyczny dział logistyczny.  Terminowość i elastyczność dostaw to jeden z podstawowych wymogów stawianych przez naszych klientów, Szczególnie dbamy o rozwój  floty samochodowej i powierzchni magazynowej, a także korzystamy z najnowszych rozwiązań IT dostępnych na rynku.  

Jesienią 2010 uruchomiony został w naszej firmie nowy magazyn wysokiego składowania oferujący łącznie prawie 2000 miejsc paletowych, którym zarządzamy za pomocą wysokiej klasy zintegrowanego system ERP .

Transport w naszej firmie opiera się na własnej flocie samochodów ciężarowych w skład której wchodzą 3 nowoczesne samochody ciężarowe marki MAN zgodne z Europejskim standardem emisji spalin EURO 5, a także na wieloletniej współpracy z  firmą spedycyjną Schenker.

Stały podgląd stanów magazynowych, obszerna powierzchnia magazynowa wyrobów gotowych, pokaźna flota własnych samochodów daje nam możliwość szybkiego dostarczenia zamówień klienta na terenie całej Polski.

Powrót

Szybki kontakt

Napisz do nas wiadomość, zadzwoń albo znajdź nas na mapie.
telefon i fax kontaktowy
TEL: +48 56 65 71 110
FAX: +48 56 65 71 100
mail kontaktowy
ADRES E-MAIL:
info@pak.torun.pl