Logo 89

Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

O Firmie

Firma Handlowo-Produkcyjna PAK SP z o. o.o  to firma rodzinna. 

Wszystko, co najlepsze rodzi się z miłości. Wiemy, bo sami jesteśmy na to dowodem. A zaczęło się od rodziny i jej niebywałego zamiłowania do jedzenia. Produkt kulinarny, oprócz unikalnego smaku, wymaga też wyjątkowego opakowania. Ta myśl pojawiła się w naszych sercach 29 lat temu i dała początek rodzinnej drukarni fleksograficznej, która mimo że dzisiaj wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i zatrudnia 190 pracowników, nadal opiera swoje wartości na tradycji i poczuciu wspólnoty. Partnerskie relacje zapewniamy także naszym Klientom, gwarantując im terminowość i elastyczność na każdym etapie współpracy. Działamy w branży: mięsnej, piekarniczej, mleczarskiej oraz hotelarsko-gastronomicznej. Realizujemy nadruki na foliach, workach, papierach, osłonkach oraz etykietach. Nasza oferta obejmuje stworzenie projektu, przygotowanie druku, wykonanie gotowego produktu i punktualną dostawę. Dodatkowo produkujemy własne osłonki i folię oraz łączymy podłoża, aby posiadały cechy odpowiednie dla pakowanych produktów, takie jak barierowość dla gazów i promieniowania UV, możliwość szybkiego zgrzewania, ochrona anti-fog na ciepło i zimno czy łatwe otwieranie. Szczególną troską otaczamy również naturę, bo to ona dostarcza człowiekowi pożywienia. Dlatego nieustannie pracujemy nad coraz cieńszymi opakowaniami, a także oferujemy jednorodne folie nadające się do recyklingu. Nasze doświadczenia ciągle nam pokazują, że kiedy w grę wchodzi pasja, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego zapraszamy Ciebie do naszej Food Loving Family!

Zobacz film o firmie PAK 

Siedziba

Siedziba firmy na ul. Towarowa 15, Toruń

Wizja

Firma PAK Sp. z o.o. postrzegana jest przez swoich kontrahentów jako elastyczny, niezawodny i otwarty na nowe potrzeby partner handlowy.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności poprzez dostarczanie klientom bezpiecznych opakowań z tworzyw sztucznych przedłużających jej trwałość, z jak najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

LogistykaJednym z naszych mocnych atutów  jest sprawnie funkcjonujący i elastyczny dział logistyczny.  Terminowość i elastyczność dostaw to jeden z podstawowych wymogów stawianych przez naszych klientów, Szczególnie dbamy o rozwój  floty samochodowej i powierzchni magazynowej, a także korzystamy z najnowszych rozwiązań IT dostępnych na rynku.  

Jesienią 2010 uruchomiony został w naszej firmie nowy magazyn wysokiego składowania oferujący łącznie prawie 2000 miejsc paletowych, którym zarządzamy za pomocą wysokiej klasy zintegrowanego system ERP .

Transport w naszej firmie opiera się na własnej flocie samochodów ciężarowych w skład której wchodzą 3 nowoczesne samochody ciężarowe marki MAN zgodne z Europejskim standardem emisji spalin EURO 5, a także na wieloletniej współpracy z  firmą spedycyjną Schenker.

Stały podgląd stanów magazynowych, obszerna powierzchnia magazynowa wyrobów gotowych, pokaźna flota własnych samochodów daje nam możliwość szybkiego dostarczenia zamówień klienta na terenie całej Polski.