unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.

Torebki Doypack

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych opakowań, w tym worków doypack, worków próżniowych, worków moletowanych, worków z nadrukiem oraz worków do gotowania i mrożenia. Nasze produkty znajdują zastosowanie między innymi w branży mięsnej, nabiałowej, a także w opakowaniach na słodycze oraz karmę dla zwierząt.

PAK Torun producent opakowan foliowych 02

Wybierz produkt i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Worki

figury geometryczne

BagPAK

 

Produkcja worka w PAKu przebiega przez kilka kluczowych etapów, podczas których ściśle współpracujemy z Klientem od fazy projektowej aż po pakowanie na maszynach w jego hali. Twoje produkty są podstawą do opracowania rozwiązania. Oferujemy i przygotowujemy opakowania, które są estetyczne, bezpieczne i idealnie dostosowane pod względem struktury oraz rozmiaru.

Typy worków

Worki produkowane w PAKu:

 • Worki doypack
 • Worki próżniowe
 • Worki do gotowania
 • Worki do mrożenia
 • Worki moletowane
 • Worki CPP
 • Worki mikroperforowane

Worek doypack

Doypack to stojący worek wyposażony w opcjonalną strunę do zamykania. Jako producent tych opakowań oferujemy różne udogodnienia, takie jak: euro otwór do zawieszania, nacięcie ułatwiające otwieranie, perforację laserową, wybiórczy lakier czy połączenie folii z papierem z okienkiem.

Worki doypack znajdują zastosowanie głównie jako opakowania na suszone owoce, kawę, herbatę, żywność dla zwierząt, przyprawy, orzechy, słodycze oraz suplementy diety.

Worki doypack mogą być także wykonane z monomateriałów, co sprawia, że są całkowicie recyklingowalne.

Worki moletowane

 

Moletowane worki do pakowania próżniowego, wykonane z barierowej folii PA/PE, idealnie nadają się do pakowarek bezkomorowych i listwowych. Dzięki przetłoczeniom tworzącym strukturę siatki, proces usuwania powietrza podczas pakowania jest szybszy. Te worki są doskonałe do pakowania próżniowego mięsa, serów, warzyw oraz wyrobów cukierniczych.

Właściwości Worków

czerwone paski

Worki wielowarstwowe

czerwona ikona strzałki odbijające w góre

Worki ze średnią i wysoką barierą

czerwona ikona strzałki

Zakres grubości worków: 55 – 200μ

czerwona paleta farb i pędzel

Wysoka jakość druku fleksograficznego do 10 kolorów

ikona mrożenia

Worki do głębokiego mrożenia

czerwona ikona zawieszki

Worki z euro otworem

ikona opakowania

Worki typu doypack

Worki próżniowe

Worki do pakowania próżniowego są wyposażone w barierę tlenową, co znacznie przedłuża świeżość produktów, chroniąc je przed wysychaniem i utratą smaku. Oferujemy worki PA/PE i PET/PE, dostępne zarówno z nadrukiem, jak i bez. Najczęściej wykorzystywane są do pakowania mięsa, drobiu, wędlin, kiszonek oraz sera. Można ich używać w komorowych pakowaczkach próżniowych, zarówno do pakowania w próżni, jak i w atmosferze gazu modyfikowanego (MAP).

Worki do mrożenia

Worki do głębokiego mrożenia z modyfikowanej folii LDPE umożliwiają mrożenie w temperaturach do -40 stopni Celsjusza. Są dostępne z nadrukiem lub bez oraz z różnymi opcjami, w tym wypustkami, euro otworami, fałdami dennymi, zaokrąglonymi narożnikami i klipsami. Najczęściej wykorzystuje się je do pakowania tuszek drobiowych, takich jak kurczaki, króliki oraz gęsi.

Worki

figury geometryczne

BagPAK

Produkcja worka w PAKu to kilkuetapowy proces, podczas którego współpracujemy z Klientem od etapu projektu, do etapu pakowania na maszynie w hali Klienta. Twój produkt jest naszym punktem wyjścia. Zaproponujemy i przygotujemy takie rozwiązania, dzięki którym opakowanie będzie estetyczne, bezpieczne i zoptymalizowane zarówno pod kątem struktury, jak i wielkości.

Typy worków

Worki produkowane w PAKu:

 • Worki doypack
 • Worki próżniowe
 • Worki do gotowania
 • Worki do mrożenia
 • Worki moletowane
 • Worki CPP
 • Worki mikroperforowane

Właściwości Worków

czerwone paski

Worki wielowarstwowe

czerwona ikona strzałki odbijające w góre

Worki ze średnią i wysoką barierą

czerwona ikona strzałki

Zakres grubości worków: 55 – 200μ

czerwona paleta farb i pędzel

Wysoka jakość druku fleksograficznego do 10 kolorów

ikona mrożenia

Worki do głębokiego mrożenia

czerwona ikona zawieszki

Worki z euro otworem

ikona opakowania

Worki typu doypack

Worek doypack

Doypack to stojący worek, z możliwością wgrzania struny do zamykania. Jako producent worków doypack możemy wdrożyć szereg rozwiązań, np.: euro otwór ułatwiający zawieszanie, nacięcie ułatwiające otwieranie. Możliwe jest wykonanie perforacji laserowej, zastosowanie lakieru wybiórczego czy połączenie folii z papierem z okienkiem.

Najbardziej popularne zastosowania worków doypack to: opakowanie do suszonych owoców, opakowanie do kawy, opakowanie do herbaty, opakowanie do żywności dla zwierząt, opakowanie do przypraw, opakowanie do orzechów, opakowanie do słodyczy, opakowanie do suplementów diety.

Worki doypack wykonujemy również z monomateriałów – są one wówczas w 100% zdatne do recyklingu.

Worki próżniowe

Worki do próżniowego pakowania żywności posiadają barierę na tlen, co powoduje kilkukrotonie zwiększenie czasy świeżości produktu, a także jego niewysychanie i nietracenie walorów smakowych. Worki PA/PE i worki PET/PE produkowane w PAKu dostarczamy w opcjach z nadrukiem i bez nadruku.

Najbardziej popularne zastosowania worków próżniowych to: pakowanie mięsa, pakowanie drobiu, pakowanie wędlin, pakowanie kiszonej, pakowanie sera.
Sposoby pakowania: pakowaczka próżniowa komorowa, pakowanie w próżni, pakowanie w atmosferze gazu modyfikowanego (MAP).

Worki moletowane

Worki do pakowania próżniowego moletowane są odpowiednim rozwiązaniem do pakowaczek bezkomorowych i pakowarek listwowych. Wykonane są z barierowej folii PA/PE, uszlachetnione przetłoczeniami tworzącymi strukturę siatki, tzw. molety. Dzięki moletowaniu podczas procesu pakowania z worków szybciej odpływa powietrze, dlatego worki moletowane są dedykowane do pakowaczek próżniowych o mniejszej mocy.
Worki moletowane są odpowiednie do pakowania próżniowego mięsa, serów, warzyw, wyrobów cukietniczych.

Worki do mrożenia

Worki do głębokiego mrożenia wykonane są ze zmodyfikowanej folii LDPE, dzięki czemu są doskonale przystosowane do mrożenia w temperaturze do –40 stopni Celcjusza.
Worki do mrożenia proponujemy w opcjach z nadrukiem lub bez nadruku, z wypustką, z euro otworem, z fałdą denną, z zaokrąglonymi narożnikami lub z klipsami.
Najpopularniejsze zastosowanie worków do mrożenia to pakownie tuszek drobiowych: pakowanie kurczaka, pakowanie królika, pakowanie gęsi etc.

Masz pytania?

Zapytaj jednego z naszych doświadczonych opiekunów Klienta. Chętnie pomożemy w dobraniu idealnego opakowania do Twojego produktu!

Profesjonalista w garniturze siedzi przy biurku i skupia się na laptopie.

Skontaktuj się  z nami