Group (48)

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.

Projekt Dofinansowany z Państwowych Funduszy Celowych

Firma Handlowo Produkcyjna PAK Sp. z o.o. realizuje Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, realizowany w ramach dofinansowania Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Celem projektu jest poprawa warunków BHP na wybranych stanowiskach pracy w zakresie: poprawy ochrony antyelektrostatycznej zapobiegającej rażeniom człowieka, ograniczenia obciążenia układu mięśniowo – szkieletowego i zmniejszenia ryzyka przeciążenia fizycznego dla czynności związanych z ręcznymi pracami transportowymi, poprawy bezpieczeństwa prac na wysokości oraz poprawy zabezpieczenia przed dostępem do stref pracy pracowników.

Całkowita wartość projektu: 190 640,14 PLN

Dofinansowanie projektu: 108 133,11 PLN.

Data podpisania umowy: 02.2023

Pozostałe newsy newsy

Certyfikat Halal

Z przyjemnością informujemy, że 13.02.2024 PAK pomyślnie przeszedł audyt, który jest elementem procesu certyfikacji Halal. Certyfikacja przeprowadzona została przez Radę Imamów przy Lidze Muzułmańskiej w

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Skontaktuj się  z nami