unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Konferencja: Polska Izba Fleksografów (18-20.03.2024)

Polska Izba Fleksografów po raz kolejny zorganizowała doskonałą konferencję! Uczestniczyli w niej nasz Kierownik Studia DTP – Arkadiusz Dagow i Technolog druku – Piotr Osuch. Wydarzenie to jest dla branży bardzo ważne, ponieważ gromadzi ekspertów i liderów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i najnowszymi trendami w fleksografii.

Podczas konferencji, Arkadiusz i Piotr wzięli udział w szeregu wyjątkowych prelekcji. Szczególnie inspirujące były wystąpienia na temat cyberbezpieczeństwa w branży poligraficznej, przedstawione przez Mirosława Pawlińskiego oraz Andrzeja Cieślaka (więcej: TUTAJ), oraz analiza cen i strategii rynkowych przez Izabelę Bohdan – Talmont (więcej: TUTAJ). Kwestie bezpieczeństwa żywności w kontekście opakowań omówione przez Janusza Olejnika (więcej: TUTAJ) oraz przegląd nadchodzących regulacji w obszarze opakowań, przedstawiony przez Sylwię Uziębło-Kowalską (więcej: TUTAJ), również wzbudziły duże zainteresowanie naszych pracowników.

Nasza obecność na tej konferencji to szansa na rozwój osobisty naszych pracowników i okazja do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży. Jest to także możliwość wglądu w przyszłość technologii i trendów, które kształtują branżę fleksograficzną. Spotkania takie są dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia i wprowadzania kolejnych innowacji w PAKu.

Z konferencji wracamy bardzo zadowoleni. Polska Izba Fleksografów przygotowała bardzo ciekawy i merytoryczny cykl spotkań. Z pewnością zameldujemy się tutaj również za rok!

Za zdjęcia dziękujemy Polskiej Izbie Fleksografów.

Galeria

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami