unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
certyfikat halal
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Certyfikat Halal

Z przyjemnością informujemy, że 13.02.2024 PAK pomyślnie przeszedł audyt, który jest elementem procesu certyfikacji Halal.

Certyfikacja przeprowadzona została przez Radę Imamów przy Lidze Muzułmańskiej w RP. Uzyskanie tego certyfikatu jest potwierdzeniem, że nasze produkty oraz procesy produkcyjne są w pełni zgodne z zasadami diety halal, co otwiera przed nami nowe możliwości na rynkach muzułmańskich.

Dostarczanie opakowań najwyższej jakości, odpowiadających na potrzeby klientów z różnych kultur i religii jest dla nas bardzo ważne. Certyfikat Halal jest doskonałym potwierdzeniem, że trud włożony w tę pracę jest zauważany i doceniany. Uzyskanie tego dokumentu jest też ważnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy i budowaniu zaufania wśród klientów na całym świecie.

Certyfikat Produktu Halal – TUTAJ

Certyfikat Halal – TUTAJ

Wróć do listy aktualności

Udostępnij

Pozostałe newsy newsy

PAK Torun Anuga FoodTec 02

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami