unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że właśnie to miejsce odwiedzamy jako pierwsze zagraniczne targi w tym roku.

Anuga FoodTec obejmuje wszystkie aspekty produkcji żywności i napojów – od technologii procesowej, technologii napełniania i pakowania, aż po bezpieczeństwo żywności. W tym roku pojawił się również obszar wystawienniczy poświęcony technologii środowiskowej i energii.

Tematem przewodnim głównej sceny wydarzeń jest odpowiedzialność. Jest ona rozumiana zarówno jako odpowiedzialność w łańcuchu dostaw żywności, jak i  odpowiedzialny rozwój innowacji. Kwestie poruszane na tej scenie to zabezpieczenie produkcji żywności, ochrona środowiska i klimatu, promowanie cyfryzacji.  Tematy te dotyczą całej branży, tak więc zainteresowanie prelekcjami i panelami dyskusyjnymi jest bardzo duże.

A co dla nas jest wyjątkowo ciekawe i warte odnotowania?

Coraz większa popularność folii mono na bazie PP i PE. W związku z nadchodzącymi regulacjami prawnymi producenci żywności poszukują rozwiązań monomateriałowych dla swoich produktów. Zauważamy to zarówno wśród naszych Klientów (co bardzo cieszy – rozwiązania mono proponowane przez PAK sprawdzają się świetnie), jak i na międzynarodowych targach.

Ważny jest też dla nas coraz większy udział pet foodu w rynku – nawet na targach spożywczych. Widzimy tu dla nas olbrzymi potencjał – jesteśmy specjalistami w produkcji opakowań dla tej branży. Zarówno nasze osłonki do sterylizacji, jak i flowpacki i doypacki  (również monomateriałowe) są bardzo wysoko oceniane przez Klientów. Nasze ponad 30 – letnie doświadczenie w produkcji osłonek dzięki rosnącemu potencjałowi branży pet food staje się jeszcze bardziej wartościowe.

Cieszy nas duże zainteresowanie targami – zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Spotykamy tu wielu naszych partnerów biznesowych, a osobiste spotkania z nimi są dla nas zawsze bardzo wartościowe.

Anuga FoodTec oceniamy bardzo pozytywnie i z przyjemnością będziemy tutaj wracać w kolejnych edycjach tych targów.

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami