Group (48)

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne

Firma Handlowo Produkcyjna PAK Sp. z o.o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Projekt realizowany jest w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018 – 2023.

Cel projektu: pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów spożywczych na rynek Meksyku, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez PAK Sp. z o.o. na rynku docelowym.

Całkowita wartość projektu: 172 949,61 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 172 949,61 PLN

Pozostałe newsy newsy

Certyfikat Halal

Z przyjemnością informujemy, że 13.02.2024 PAK pomyślnie przeszedł audyt, który jest elementem procesu certyfikacji Halal. Certyfikacja przeprowadzona została przez Radę Imamów przy Lidze Muzułmańskiej w

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Skontaktuj się  z nami