unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
Uśmiechnięta kobieta podczas seminarium
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Seminarium Opakowaniowe 2023

W dniach 3 – 4.03.2023 organizowaliśmy tradycyjne już Seminarium Opakowaniowe PAKu. Pierwsze emocje zdążyły już minąć, jednak z dużą przyjemnością wracamy do tych ciekawych i inspirujących chwil podsumowując dla Was przebieg Konferencji.

Naszą myślą przewodnią podczas przygotowania tego wydarzenia zawsze jest połączenie merytorycznego czasu wykładów i świetnej zabawy na bankiecie. Szczególnie lubimy ten moment, w którym na scenę wychodzą przedstawicielki Zarządu (Ewa Karbowska i Anna Karbowska Schoofs) witając Gości, a w naszych głowach pojawia się myśl: „Let the show begin”. Od tego momentu spotkanie tworzymy już wspólnie. A tegoroczne współtworzenie Seminarium Opakowaniowego PAKu wyszło nam wyśmienicie! 🙂

Za prelekcje odpowiadali:

 • Piotr Kosik /ULMA Packaging/
  Piotr skupił się na przedstawieniu możliwości maszyn, które pozwalają na pakowanie w sposób jak najbardziej ekologiczny, m.in. bez tacki, na tackach na bazie włókien i celulozy/ celulozy i błonnika/ celulozy i PLA.
 • Anita Frydrych, Ph.D., Eng. i Radosław Ptak /KGL S.A./
  Anita i Radek przedstawili opakowania i folie sztywne dla przemysłu spożywczego, które są zgodne z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.
 • Agnieszka Mierzejewska /WOK Sp. z o.o./
  Agnieszka opowiedziała o trendach na rynku opakowań z tektury falistej.
 • Monika Michalska /Pani od odpadów/
  Monika zwróciła uwagę na wyzwania, które stawiane są producentom opakowań z tworzyw sztucznych. Cenne było przedstawienie sytuacji z punktów widzenia: producenta, konsumenta i recyklera.
 • Arkadiusz Dagow – Kierownik Studia DTP w PAKu
  Arek opowiedział o aspektach ważnych podczas współpracy klienta z drukarnią: jak powinna przebiegać, by zoptymalizować czas i koszt produkcji opakowań.
 • Daniel Dybowski /Kalibra – Grupa PAK/
  Daniel przedstawił ofertę firmy Kalibra, zwracając szczególną uwagę na to, jakie eko rozwiązania, oprócz monofolii, możemy zaproponować Klientom.

 

Cieszy nas, że po wykładach otrzymaliśmy mnóstwo pytań dotyczących prelekcji. To najlepszy dowód na to, że organizacja merytorycznych wykładów ma sens, a producenci żywności nieustannie poszukują coraz lepszych opakowań dla swoich produktów. W kuluarach pojawiło się też zainteresowanie panelem dyskusyjnym na kolejnym Seminarium – obiecujemy wziąć sobie ten pomysł do serc.

Po części oficjalnej Seminarium z przyjemnością zaprosiliśmy Gości na bankiet. Dzięki nienagannemu przygotowaniu imprezy przez załogę hotelu*** Osada Karbówko Wellness & SPA, świetnej oprawie muzycznej zespołu Terytoria Cover Band, a także niesamowitej atmosferze, którą stworzyliśmy wspólnie z zaproszonymi Kontrahentami – ten wieczór zostanie nam w pamięci na długo!

Seminarium Opakowaniowe PAKu jest dla nas ważnym wydarzeniem. To ogromna satysfakcja, kiedy po jego zakończeniu otrzymujemy liczne podziękowania od zadowolonych Gości, a naszą pracę możemy podsumować krótkim, lecz treściwym „zrobiliśmy to naprawdę dobrze”!

Galeria

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami