Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Kariera

PAK Sp. z o.o. to nowoczesna firma rodzinna w 100% polskiego kapitału, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych do żywności. Nasza firma wyróżnia się małą rotacją pracowników, dlatego szukamy osób, które chcą na dłużej związać się z jedną firmą.

OBECNIE REKRUTUJEMY NA STANOWISKA:

Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa, Laborant / Laborantka – Praktyka

Laborant / Laborantka – Praktyka

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie chemicznych lub fizycznych testów surowców i wyrobów gotowych
  • badanie mikrobiologicznych właściwości folii
  • badanie cech wytrzymałościowych i szczelności folii
  • pomiary grubości folii
  • określanie wytrzymałości zgrzewanych lub klejonych połączeń foliowych
  • pobieranie próbek wyrobu gotowego na określonych etapach produkcji
  • analiza wyrobu gotowego wg specyfikacji
  • sprawdzanie czytelności nadruku kodu kreskowego na wyrobie gotowym
  • monitorowanie jakości produktów
  • dbałość i utrzymanie w czystości sprzętu laboratoryjnego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na poniższy adres:

rekrutacja@pak.torun.pl

Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • po 12 miesiącach pracy kartę PZU zdrowie z bogatym pakietem świadczeń medycznych
  • dopłatę do Karty Multisport

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • po 12 miesiącach pracy kartę medyczną z bogatym pakietem świadczeń
  • dopłatę do karty sportowej

Wymagania:

  • język angielski w stopniu średniozaawansowanym
  • język rosyjski lub/i niemiecki w stopniu średniozaawansowanym
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystywaniem tworzyw w przemyśle spożywczym
  • znajomość zasad i metod prezentowania, promowania i sprzedaży produktów i usług
  • obsługa komputera i poczty elektronicznej
  • rzetelność
  • wysoka kultura osobista

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • prezentowanie i przekazywanie informacji o produktach i usługach
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu CRP
  • kalkulacja i wycena produktów gotowych przy pomocy kalkulatorów produktowych
  • raportowanie podejmowanych działań
  • zgłaszanie i rozwiązywanie problemów klienta

Dokumenty aplikacyjne należy składać na adres: rekrutacja@pak.torun.pl