Skontaktuj się z nami:
tel: 885 563 079

Kariera

PAK Sp. z o.o. to nowoczesna firma rodzinna w 100% polskiego kapitału, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych do żywności. Nasza firma wyróżnia się małą rotacją pracowników, dlatego szukamy osób, które chcą na dłużej związać się z jedną firmą.

OBECNIE REKRUTUJEMY NA STANOWISKA:

POMOCNIK DRUKARZA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie maszyny do rozpoczęcia procesu druku
  • pobranie farb z magazynu i podłączenie ich do maszyny drukującej
  • umieszczenie na maszynie odpowiedniego materiału zgodnego ze zleceniem
  • kontrolowanie procesu druku
  • wprowadzenie odpowiednich parametrów na panelu maszyny drukującej
  • odpowiednie znakowanie materiałów i wyrobów gotowych
  • efektywna organizacja przestrzeni wokół maszyny drukującej

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • brak uczuleń na rozpuszczalniki, rozcieńczalniki, farby
  • rozpoznawanie szerokiej palety barw
  • gotowość do pracy zmianowej
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • dopłata do wypoczynku
  • kartę PZU zdrowie
  • dopłatę do karty sportowej

Aby wziąć udział w rekrutacji możesz:

OPERATOR BOBINIARKI

  • przygotowanie materiałów do realizacji listy zleceń
  • przycinanie materiału do szerokości wymaganej przez klienta
  • usuwanie niedodruków i łączeń
  • wprowadzanie dokumentów do systemu ERP
  • ważenie i oznaczanie odpadów
  • kontrola jakości
  • dbałość o czystość i sprawność maszyn oraz stanowiska pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • podstawowa obsługa komputera
  • szybkość
  • siła fizyczna