Group (48)

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.

Nowe opakowanie monomateriałowe

Rozumiemy znaczenie zrównoważonego rozwoju i innowacji w branży opakowań, dlatego wciąż wdrażamy kolejne opakowania jednorodne na rynek.

Do tej pory nasi Klienci zdecydowali się na opakowania z laminatów: ExtraPAK mono PE, ExtraPAK mono PP i ExtraPAK mono PET. Wdrażając te rozwiązaniawspólnie z naszymi Klientami aktywnie przyczyniamy się do zmniejszenia problemów związanych z recyklingiem opakowań.

Tradycyjne opakowania wielomateriałowe często stają się wyzwaniem w procesie recyklingu ze względu na trudność w oddzieleniu różnych rodzajów materiałów. W odpowiedzi na to wyzwanie, nasze opakowania monomateriałowe są wykonane z pojedynczego rodzaju tworzywa, co znacznie ułatwia ich przetwarzanie i recykling.

Galeria

Pozostałe newsy newsy

Certyfikat Halal

Z przyjemnością informujemy, że 13.02.2024 PAK pomyślnie przeszedł audyt, który jest elementem procesu certyfikacji Halal. Certyfikacja przeprowadzona została przez Radę Imamów przy Lidze Muzułmańskiej w

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Skontaktuj się  z nami