unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
Dwa opakowania zawierające mięso i nasiona
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Nowe opakowanie monomateriałowe

Rozumiemy znaczenie zrównoważonego rozwoju i innowacji w branży opakowań, dlatego wciąż wdrażamy kolejne opakowania jednorodne na rynek.

Do tej pory nasi Klienci zdecydowali się na opakowania z laminatów: ExtraPAK mono PE, ExtraPAK mono PP i ExtraPAK mono PET. Wdrażając te rozwiązaniawspólnie z naszymi Klientami aktywnie przyczyniamy się do zmniejszenia problemów związanych z recyklingiem opakowań.

Tradycyjne opakowania wielomateriałowe często stają się wyzwaniem w procesie recyklingu ze względu na trudność w oddzieleniu różnych rodzajów materiałów. W odpowiedzi na to wyzwanie, nasze opakowania monomateriałowe są wykonane z pojedynczego rodzaju tworzywa, co znacznie ułatwia ich przetwarzanie i recykling.

Galeria

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami