unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
Mężczyzna występujący na konferencji, stojący przed dużą publicznością i używający ekranu projektora do wyświetlania informacji.
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Polski Kongres Serowarski 2023

W październiku uczestniczyliśmy w 12. edycji Polskiego Kongresu Serowarskiego w Żninie. To wydarzenie gromadzące serowarów, specjalistów od jakości, szefów inwestycji i ekspertów R&D z branży serowarskiej jest uznawane za największą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w tej dziedzinie w Polsce.

Nasz przedstawiciel handlowy, Wojciech Fydrych, poprowadził prelekcję pt. „Wystarczy Ci wystarczająco dobre opakowanie!”. PAK stawia na produkcję bezpiecznych opakowań, które nie tylko przedłużają trwałość produktów, ale również minimalizują skutki ekologiczne naszej działalności. W trakcie Kongresu skupiliśmy się na rozważeniu takich zagadnień jak pocienianie folii, zmniejszanie wielkości opakowań i idealne dopasowanie opakowania do produktu. Prezentacja Wojciecha Fydrycha spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem, potwierdzając, że te kwestie są ważne również dla innych uczestników branży.

Kongres to także okazja do zdobycia cennych informacji o rynku serów, trendach konsumenckich oraz zmianach w zwyczajach zakupowych, co było przedstawione w prezentacjach przez ekspertów z różnych firm. Dużo uwagi poświęcono także kwestiom jakości i bezpieczeństwa produktów serowarskich oraz innowacjom technologicznym w tej branży.

Udział w Polskim Kongresie Serowarskim to dla nas kolejny krok w rozwoju i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, a także potwierdzenie naszej roli jako lidera w produkcji opakowań. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne edycje tego wydarzenia oraz możliwości współpracy z nowo poznanymi przedstawicielami branży nabiałowej​.

Galeria

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami