Group (48)

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.

Certyfikat czystszej produkcji

W listopadzie nasza firma otrzymała Świadectwo Czystszej Produkcji. Dokument został wydany przez stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji, które edukuje i nawołuje do zmiany w funkcjonowaniu różnego typu przedsiębiorstw. Wszystko na podstawie wytycznych programu środowiskowego ONZ.

Kilku pracowników z naszej firmy zdobyło międzynarodowy dyplom Eksperta Czystszej Produkcji. Podczas szkoleń zwiększyli oni swoją wiedzę z zakresu aktualnych przepisów ochrony środowiska i zarządzania procesami produkcyjnymi w proekologiczny sposób.

Certyfikat i co dalej?

Wraz z otrzymaniem dokumentów zobowiązaliśmy się wprowadzić liczne zmiany w procesie produkcji, które:

  • Obniżą niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne
  • Zmniejszą ilość produkowanego odpadu, aż do ideału – produkcji bezodpadowej.

 

Każdego roku nasze działania będą podlegały weryfikacji, aby zgodnie z wytycznymi realizować program Czystszej Produkcji.

Certyfikat możesz pobrać TUTAJ.

Pozostałe newsy newsy

Certyfikat Halal

Z przyjemnością informujemy, że 13.02.2024 PAK pomyślnie przeszedł audyt, który jest elementem procesu certyfikacji Halal. Certyfikacja przeprowadzona została przez Radę Imamów przy Lidze Muzułmańskiej w

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Skontaktuj się  z nami