unia europejska

Szukaj
Close this search box.


Szukaj
Close this search box.
Parówki w przezroczystym opakowaniu
czerwone i granatowe figury geometryczne
czerwone i granatowe figury geometryczne

Redukujemy grubość naszej folii!

Nasz dział B&R nieustannie pracuje nad coraz mniej obciążającymi środowisko naturalne opakowaniami. Ostatnio z sukcesem przetestowaliśmy i wprowadziliśmy nową, cieńszą wersję naszej folii do termoformowania – GlossPAK Slim.

Krótki film z testów u Klienta – sprawdź TUTAJ.

Zredukowaliśmy grubość folii z 150μm na 110μm, a doskonała jakość i funkcjonalność produktu zachwyciła naszych klientów. Folia GlossPAK Slim, dzięki technologii Water Quench (chłodzenie wodą) oferuje nie tylko wyjątkową przeźroczystość i wysoki połysk, ale również zachowuje doskonałe właściwości fizyczne, takie jak rozciąganie i odporność na przebicie. Co więcej, folia może zawierać dodatkowe warstwy, takie jak EVOH – dla dłuższego terminu przydatności produktów oraz UV – zapobiegającą szarzeniu wędlin pod wpływem lamp w supermarketach.

To znaczący krok w naszych staraniach o zrównoważony rozwój i efektywne zarządzanie zasobami.

Pozostałe newsy newsy

Targi Anuga FoodTec

Zespół PAKu zameldował się właśnie na Anuga FoodTec w Kolonii. To targi niezwykle inspirujące i po brzegi wypełnione innowacjami z branży – tym bardziej jesteśmy

Więcej

Masz pytania?

O wydarzenia z życia firmy i informacje związane z marketingiem, bieżącymi wydarzeniami i współpracami w zakresie CSR i reklam zapytaj naszą Kierowniczkę Działu Marketingu i PR, Katarzynę Dybowską.

Kobieta z kręconymi włosami i okularami stojąca na białym tle.

Skontaktuj się  z nami